clock

Dzisiaj jest 23.05.2024 rok ,        godzina: 10:11 dudes     Dziś imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty           Dołącz do e-Masaz.pl w FB

arrow

Obecnie znajdujesz się w : Podstronie » Książki rehabilitacyjne


Linki sponsorowane
Linki sponsorowaneStoły do masażu

Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu


Polecane produkty

Masaż

Wyszukiwarka

Twoja wyszukiwarka
arrow

Książki rehabilitacyjne

Linki sponsorowane


Dział jest poświęcony literaturze związanej z rehabilitacja.

Rehabilitacja w sporcie
Neurorehabilitacja Zaopatrzenie ortopedyczne
Rehabilitacja ortopedyczna. Tom 1, 2
Podręcznik rehabilitacji medycznej
Rehabilitacja medyczna
Rehabilitacja w porażeniu mózgowym i zaburzeniach ruchu
Psychologia rehabilitacji
Rehabilitacja w chirurgii
Rehabilitacja po udarze mózgu. Zasady i strategia
Rehabilitacja medyczna, tom. 1
Rehabilitacja medyczna, tom. 2
Rehabilitacja i pielęgnowanie osób niepełnosprawnych

R. Donatelli, 2010, Urban & Partner Książka z powodzeniem może zostać skierowana do szerszego niż rzesza fizjoterapeutów grona odbiorców, a to ze względu na swą niezwykle bogatą zawartość opracowaną przez zespół światowej klasy specjalistów. Oprócz zagadnień bezpośrednio związanych z rehabilitacją.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Mikołajewska Emilia, 2009, pzwl W książce przedstawiono problemy pojawiające się w funkcjonowaniu aparatu ruchu w przypadku uszkodzenia układu nerwowego. Omówiono działania zmierzające do zniesienia lub zmniejszenia powstałych trudności przy użyciu sprzętu zaopatrzenia ortopedycznego jako jednego z elementów kompleksowej.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

K.E. Wilk, red. A. Dziak, S.B. Brotzman, 2008, Urban & Partner Współczesna rehabilitacja ortopedyczna oznacza rehabilitację specjalistyczną, realizowaną według ustalonej doktryny i indywidualnie nakreślonego planu, ocenianego za pomocą obiektywnych skal i pomiarów. To dobrze, że do Polski trafi ta mądra książka, której wielka wartość polega na tym.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

A.B. Ward, M.P. Barnes, red. J. Opara, 2008, Urban & Partner Książka przekazuje sens koncepcji kompleksowej, wielodyscyplinarnej rehabilitacji, zapoczątkowanej przez Polską Szkołę Rehabilitacji. Szczególnie cenny jest szeroki zakres wiedzy na temat podstaw rehabilitacji, roli regionalnego centrum rehabilitacji, modelu niepełnosprawności oraz zagadnień

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Kiwerski Jerzy (red.), 2007, pzwl Jest to nowoczesny podręcznik rehabilitacji, zgodny z obecnym stanem wiedzy medycznej, który odpowiada aktualnym programom nauczania tego przedmiotu. Publikacja w sposób wyczerpujący przedstawia całość zagadnień związanych z rehabilitacją medyczną. W części ogólnej przedstawiono historię oraz.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Levitt Sophie, 2007, PZWL - Wydawnictwo Lekarskie Treść poszczególnych rozdziałów stanowi profesjonalne, rzetelne omówienie mechanizmów rozwoju ruchowego dziecka, ich zaburzeń, sposobów leczenia oraz planowania metod terapeutycznych. W obecnym. znacznie zmienionym wydaniu autorka kontynuuje wypracowywanie zasad nauczania rozwoju czynności.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Stanisław Kowalik, 2007, Wydawnictwa akademickie i profesjonalne Niniejszy podręcznik jest jedynym, tak obszernym i tak dogłębnym dziełem w tej dziedzinie. Autor przedstawia problem niepełnosprawności i rehabilitacji w powiązaniu z różnymi dziedzinami psychologii -ogólnej, społecznej, rozwojowej, klinicznej. W nowatorski sposób łączy podstawy teoretyczne.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

2006, pzwl Nowoczesny podręcznik z zakresu rehabilitacji medycznej stosowanej u chorych leczonych chirurgicznie. W publikacji przedstawiono różnorodne formy rehabilitacji w tzw. chirurgii miękkiej przed operacją, po operacji, a także ćwiczenia wykonywane przez pacjenta w domu, po opuszczeniu szpitala

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Laidler Polly, 2004, PZWL - Wydawnictwo Lekarskie Jest to tłumaczenie bardzo interesującej publikacji dotyczącej rehabilitacji osób po udarze mózgu. Poza podstawowymi informacjami z neuroanatomii i neurofizjologii, przedstawiono zaburzenia ruchowe wymagające kinezyterapii, jak również zaburzenia emocjonalne oraz poznawcze związane z tą chorobą

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Andrzej Kwolek, 2004, Urban & Partner Podręcznik rehabilitacji medycznej został napisany przez uznane autorytety w tej dziedzinie w naszym kraju oraz przez specjalistów mających duże doświadczenie i wiedzę dotyczącą poszczególnych działów rehabilitacji. Tom 1 obejmuje niezbędną wiedzę na temat rehabilitacji

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

pod red. A. kwolka, 2003, Urban & Partner Podręcznik rehabilitacji medycznej został napisany przez uznane autorytety w tej dziedzinie w naszym kraju oraz przez specjalistów mających duże doświadczenie i wiedzę dotyczącą poszczególnych działów rehabilitacji.

[powrót]

Książki rehabilitacyjne

Elżbieta Rutkowska, 2002, Czelej Osoby niepełnosprawne stanowią kilkanaście procent ludności Polski. Złożone problemy osób niepełnosprawnych wymagają interdyscyplinarnego, kompleksowego postępowania rehabilitacyjnego, zmierzającego do możliwie najpełniejszej aktywizacji i integracji tych osób z całym społeczeństwem.

[powrót]

Książki rehabilitacyjneFizjoterapia


   » powrót do poprzedniej strony

Aby otrzymywać najnowsze informacje :


Gabinety masażu Internetowy spis gabinetów masażu w Polsce.

Gabinety masażu

Portal poświęcony tematyce związanej ze zdrowym stylem życia Spa & Wellness.

SpaStrona korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki. Administracja nie ponosi odpowiedzialności z zastosowania metod leczenia opisanych w witrynie. Kopiowanie za zgodą redakcji.